Nissan GTR

KAPS Automatic teraz úročí svoje znalosti v oblasti Motorsportu a praktická inžinierska prax prevodovky GTR GR6 je práve IN!

Ponúkáme všetky modifikácie a úpravy prevodvoky GR6 od Stepu BASIC až po kompletnú úpravu prevodovky pre závodný režim. V prípade zlyhania či mechanického poškodenia prevodovky vieme, ako rýchlo dostať  Vaše GTR späť na cesttu.  Naši vyškolení technici dokažu rýchlo diagnostikovať  problém s  GTR a následne použiť našu technológiu opravy prevodovky, ktorá týmto bude odolnejša, než tomu bolo póvodne.. Aj vzhĺadom špecializovanej povahe tejto práce sme schopní zaručiť expresné termíny opráv.

Navštívte naše špecializované stránky www.kaps-gtr.com

 


KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • KAPS na ČT sport – Vyškovský slalom

  More
 • Viac ako 100 rokov automatiky

  Prvá automatická prevodovka, dielo bostonskej firmy Sturtevant Brothers, prišla na svet v r. 1904. Mala 2 rýchlostné stupne, avšak často vykazovala závady.

  More
 • Kaps podporuje kanoistov z Prerova

  Kaps Automatic podporuje rýchlostných kanoistov z Přerova, ktorí v rámci ukončenia sezóny privítali jedného z najlepších kanoistov sveta Martina Fuksu.

  More
 • Kaps na pretekoch 14.-15.7.2018

  Kaps automatic sa v dňoch 14.-15.7..2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo ďalšieho podniku preteku automobilov do vrchu a autoslalomu- Slovácký kopec-Násedlovice u Kyjova "VIII. memoriál Stanislava Firtla".

  More
 • Kaps na pretekoch 9.-10.6.2018

  Kaps automatic sa v dňoch 9.-10.6.2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo pterekov automobiloch do vrchu a autoslalomu- VÍRSKÉ SERPENTINY: VÍR - BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

  More