O nás

Naša firma sa zaoberá opravami automatických, mechanických a variátorových prevodoviek

do všetkých značiek a typov osobných a dodávkových automobilov. Vykonávame aj repasovanie hydrodynamických a elektromagnetických meničov. Touto činnosťou sa zaoberáme od roku 1995.

Dobré výsledky sa nám darí dosahovať najmä dodržiavaním maximálnej kvality práce, ako aj zásluhou využívania modernej diagnostiky, moderných strojov, technológií a skúseností. Naši špecialisti sú pripravení odpovedať na Vaše otázky a splniť Vaše želania a požiadavky, ktoré sa budú týkať všetkých úsekov našej činnosti.

Neoddeliteľnou súčasťou je predaj a distribúcia náhradných dielov. Na sklade udržiavame široký sortiment a samozrejmosťou je zásielková služba formou dobierky do 24 hodín.

Ako doplnkové služby pre maximálne pohodlie našich zákazníkov poskytujeme napríklad čistenie vozidiel.

Prijímame platobné karty a je možné platiť aj v eurách.

Tešíme sa na spoluprácu!

KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • Hyundai i30 N - štvorkolka s automatickou prevodovkou

  Už sa testujú prototypy.

  More
 • Vlastní Cristiano Ronaldo najdrahšie auto?

  Automobilka Bugatti predstavila na ženevskom autosalóne najdrahšie auto histórie - Bugatti La Voiture Noire. Keďže nejde o sériovú výrobu, existuje iba jedna verzia, má nesmiernu hodnotu - až 11 mil. EUR (282 mil Sk). Novým majiteľom sa mal stať Cristiano Ronaldo. Proste chce byť vždy "na vrchole! :)

  More
 • Najrýchlejší sériovo vyrábané kombi na trhu nájdeme v ponuke značky Alpina

  More
 • KAPS na ČT sport – Vyškovský slalom

  More
 • Viac ako 100 rokov automatiky

  Prvá automatická prevodovka, dielo bostonskej firmy Sturtevant Brothers, prišla na svet v r. 1904. Mala 2 rýchlostné stupne, avšak často vykazovala závady.

  More