O nás

Naša firma sa zaoberá opravami automatických, mechanických a variátorových prevodoviek

do všetkých značiek a typov osobných a dodávkových automobilov. Vykonávame aj repasovanie hydrodynamických a elektromagnetických meničov. Touto činnosťou sa zaoberáme od roku 1995.

Dobré výsledky sa nám darí dosahovať najmä dodržiavaním maximálnej kvality práce, ako aj zásluhou využívania modernej diagnostiky, moderných strojov, technológií a skúseností. Naši špecialisti sú pripravení odpovedať na Vaše otázky a splniť Vaše želania a požiadavky, ktoré sa budú týkať všetkých úsekov našej činnosti.

Neoddeliteľnou súčasťou je predaj a distribúcia náhradných dielov. Na sklade udržiavame široký sortiment a samozrejmosťou je zásielková služba formou dobierky do 24 hodín.

Ako doplnkové služby pre maximálne pohodlie našich zákazníkov poskytujeme napríklad čistenie vozidiel.

Prijímame platobné karty a je možné platiť aj v eurách.

Tešíme sa na spoluprácu!

KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • Kaos podporuje kanoistov z Prerova

  Kaps Automatic podporuje rýchlostných kanoistov z Přerova, ktorí v rámci ukončenia sezóny privítali jedného z najlepších kanoistov sveta Martina Fuksu.

  More
 • Kaps na pretekoch 14.-15.7.2018

  Kaps automatic sa v dňoch 14.-15.7..2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo ďalšieho podniku preteku automobilov do vrchu a autoslalomu- Slovácký kopec-Násedlovice u Kyjova "VIII. memoriál Stanislava Firtla".

  More
 • Kaps na pretekoch 9.-10.6.2018

  Kaps automatic sa v dňoch 9.-10.6.2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo pterekov automobiloch do vrchu a autoslalomu- VÍRSKÉ SERPENTINY: VÍR - BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

  More
 • Vozový park polície vo SAE

  Naši strážcovia zákona môžu ticho závidieť. :)

  More
 • LR Defender s prevodovkou za pol milióna korún

  Dosluhujúce Land Rover Defender si môžete zakúpiť iba s manuálom. Kto chce automat, ten musí hľadať mimo automobilku ...

  More