Články

Kritériá výberu vozov u mužov a žien

Podĺa čoho si vyberajú vozy ženy a muži?

Čítať viac

Výber prevodovky

Na jednoduchú otázku – automat alebo manuál? – pre niekoho obtiažna odpoveď!

Čítať viac

Je nová Putinova limuzína výhradne ruská?

Nová zn. Aurus je pýchou Ruska, pokúša sa konkurovať značkám ako Bentley nebo Rolls-Royce. Avšak cena za ruský sedan bude oproti týmto značkám daleko nižšia- po nabídce na trh zákazníkům začne na 10 mi. rublů (asi 3736 mil. Kč).

Čítať viac

Najsilnejší Ford - Shelby GT500

Ford v autosalóne v Deitroitu predstavil najvýkonnejší model do bežnej prevádzky, disponujúciv ýkonom 700 koní - upravený Mustang - Shelby GT500.

Čítať viac

Ako ušetriť peniaze

Peniaze sú to najdôležitejšie, čo nás v tejto dobe drží nad vodou. Preto sme pre našich milých zákazníkov (všetky) pripravili program Motul Evo, kde môžete všetkým svojim agregátom, ktoré sú umiestnené v automobile, dodať to najlepšie, tzn. maximálnu čistotu s najväčšou odbornosťou.

 

Čítať viac

Nissan v 90. rokoch - prenos krútiaceho momentu u variátora

Na konci 90. let Nissan predstavil variátorovú prevodovku rozdielne konštrukcie - Extroid CVT, ktorá dokázala preniesť krútiaci moment až 400 N.m.

 

 

Čítať viac
KAPS Automatic s.r.o. Přerovská 561, 752 01 Kojetín
+420 581 764 086
kaps@kaps.cz
 • KAPS na ČT sport – Vyškovský slalom

  More
 • Viac ako 100 rokov automatiky

  Prvá automatická prevodovka, dielo bostonskej firmy Sturtevant Brothers, prišla na svet v r. 1904. Mala 2 rýchlostné stupne, avšak často vykazovala závady.

  More
 • Kaps podporuje kanoistov z Prerova

  Kaps Automatic podporuje rýchlostných kanoistov z Přerova, ktorí v rámci ukončenia sezóny privítali jedného z najlepších kanoistov sveta Martina Fuksu.

  More
 • Kaps na pretekoch 14.-15.7.2018

  Kaps automatic sa v dňoch 14.-15.7..2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo ďalšieho podniku preteku automobilov do vrchu a autoslalomu- Slovácký kopec-Násedlovice u Kyjova "VIII. memoriál Stanislava Firtla".

  More
 • Kaps na pretekoch 9.-10.6.2018

  Kaps automatic sa v dňoch 9.-10.6.2018 zúčastnil s Mitsubishi Evo pterekov automobiloch do vrchu a autoslalomu- VÍRSKÉ SERPENTINY: VÍR - BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

  More